Chcesz wiedzieć kim jestem?

Jestem hipnoterapeutą i promuję Terapię Krótkoterminową ponieważ wiem że można
szybko usunąć  problemy emocjonalne

Oto 3 powody dla których będę idealnym
Hipnoterapeutą dla Ciebie.


Dla mnie liczy się skuteczna eliminacja Twojego problemu

Na przykład: 90% moich klientów uważa się za „beznadziejny przypadek”. Gdy zgłasza się do mnie osoba, która jest po kilku terapiach i uważa siebie za „beznadziejny przypadek” to zazwyczaj w 4 sesje przekonuje się, że ta „beznadziejność” była złudzeniem.

Ważne jest dla mnie odpowiednie podejście

Nie ma dla mnie nic ważniejszego, niż zrozumienie Twoich potrzeb. Robię to właśnie po to, by dostosować do Ciebie całą terapię. Podczas pracy odczytamy schematy zachowań, które są dla Ciebie szkodliwe, a ja będę Cię prowadził przez ich transformację. Wspólnie przeprowadzimy cały proces terapeutyczny.Ważny jest dla mnie ciągły rozwój i bycie coraz lepszym

Na przykład: Każdego tygodnia poświęcam co najmniej jeden dzień na naukę lub trening. Daje to co najmniej 2000 godzin w przeciągu ostatnich 5 lat które poświęciłem na podwyższanie kwalifikacji, by skuteczniej pomóc Ci w osiągnięciu celu. Dodatkowo prowadzę blog o hipnozie, na którym dbam aby polscy hipnotyzerzy mieli dostęp do najlepszych źródeł wiedzy. Już ponad 1500 osób skorzystało z moich szkoleń w zakresie hipnozy.

Jestem pewien że moje umiejętności i doświadczenie sprawią że idealnie sprawdzę się jako Twoje wsparcie w zmianie, którą chcesz osiągnąć. Chętnie porozmawiam z tobą o szczegółach.
Pozdrawiam Jakub Mikus

Lista ukończonych Kursów i Szkoleń z Hipnoterapii


  • Power of Conversational Hypnosis
  • Hypnotherapy Masterclass
  • Best Practices of Dave Elman
  • Hipnoterapia Profesjonalna - Poziom 1
  • Hipnoterapia Profesjonalna - Poziom 2
  • Zaawansowany Trening Hipno-Coachingowy
  • Hipnoza Analogowa
  • Ponad 2000 godzin studiów we własnym zakresie, w tym ponad 50 szkoleń i kursów na DVD, dziesiątki książek, mentoringi i konsultacje z innymi wybitnymi hipnoterapeutami.

Prywatnie:

W czasie wolnym lubię wyskoczyć na rower i czuć zmęczenie po tym jak zrobi się dłuższą trasę. Poza tym granie w siatkówkę sprawia mi dużo radości. Lubię czytać książki o historii w szczególności XX wieku. 
Interesuję się też ekonomią, marketingiem.